Kreşimiz

İnsan hayatı için önemli bir dönem olan okul öncesinin önemini bilen bir eğitim ve yönetim kadrosu ile çocukların aile sıcaklığında, sağlıklı ve yüksek seviyede fiziksel imkanlara sahip ortamlarda büyümesi, kişisel gelişimlerini ve bu yolculukta kendilerini keşfetme süreçlerini en iyi şekilde geçirmelerini sağlamak için kurulan Da Vinci Çocuk Kampüsü, öncelikli olarak 2-6 yaş arası çocuklarımıza kreş hizmeti sunmaktadır.
Çocuklarımızı gündelik yaşamdan ayırmadan, onların kişisel deneyimlerinden faydalanarak ve gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan çocuğa özel eğitim programlarımız sayesinde hem temel becerileri kazanmaları, hem de okul öncesi dönemi en verimli şekilde geçirmeleri sağlanmaktadır.
Çocuklarımıza soru sorma, cevap verme, bulduğu cevapları deneme ve doğru olan seçenek üzerinden karar verme gibi temel yaşam becerileri kazandırmak, onların bilimsel ve sanatsal yönlerinin gelişmesine yardımcı olmak, her çocuğun kendine has özelliklerini bulup keşfetmesini sağlamak öncelikli amaçlarımız arasındadır.
Da Vinci Çocuk Kampüsü, 2-6 yaş arası tüm çocuklarımızı, onlara göre dizayn edilen kreşimize ve onlar için kurulan özel yaşam alanlarına beklemektedir.
Çünkü her çocuk özel bir dünyadır…