Anne Çocuk Kafemiz

Da Vinci Çocuk Kampüsü sadece çocuklarımızı değil, velilerimizi de düşündü!

ANNE ve ÇOCUKLARINA Özel Bir Kafe!

Anne ve çocukların birlikte zaman geçirip güvenilir bir ortamda çeşitli aktiviteler yapabileceği Da Vinci Anne Çocuk Kafemiz, aynı zamanda pek çok hizmete uygun şekilde tasarlanmıştır.

UNUTULMAZ DOĞUM GÜNLERİ İÇİN!

Kafemizde; çocuğunuzun bu özel günü için her türlü ihtiyacın düşünüldüğü Doğum Günü Organizasyonları yapabilir veya gün içinde akıl oyunları oynayarak çocuğunuzla beraber eğlenebilir ya da sadece manzaramızı izleyerek sevdiklerinizle birlikte huzuru hissedebilirsiniz.

ÇOCUĞUNUZLA BERABER SOSYALLEŞİN

Anne Çocuk Kafemiz sayesinde çocuğunuzla beraber sosyal bir ortamda mutlu anlar yaşayabilir, onunla ilgili yepyeni anılar biriktirebilirsiniz.

GÜVENİLİR ELLER, SİZE KALAN KEYİFLİ ANLAR

Çocuklarınız kreşimizde ya da atölyelerimizde uzmanlar eşliğinde güzel vakit geçirirken, siz de kafemizde dinlenebilir, birbirinden lezzetli soğuk-sıcak içeceklerin tadına bakarak keyfinize keyif katabilirsiniz.

BELKİ…

Yoğun bir iş gününün ya da trafikte geçen stresli zamanların ardından Da Vinci Çocuk Kampüsünün kafesinde günün yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz.

Belki de güzel bir sabahın ilk kahvesini, Da Vinci Çocuk Kampüsünün kafesinde içerek güne şahane bir başlangıç yapabilirsiniz.

DAİMA SAĞLIKLI, DAİMA LEZZETLİ ve DAİMA HİJYENİK

Çocuğunuzla birlikte hem sağlıklı, lezzetli ve hijyenik ürünlerin tadına bakmak hem de bir soluk alıp kaliteli zaman geçirmek için kesinlikle doğru yerdesiniz.