KURUCUMUZ HAKKINDA

Ankara Üniversitesi DTCF Urdu Dili ve Edebiyatı mezunu olan Tülay Hanım, hemen ardından Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğini bitirip hayatını adayacağı mesleğe ilk adımlarını atmış oldu. Öğrenciliğinin son yılından itibaren çeşitli kurumlarda İngilizce Öğretmeni olarak çalışan Tülay Hanım, üç yıl sonra mesleki tecrübesi ve akademik bilgisiyle hayallerini gerçekleştirmeye karar verdi.

Da Vinci’ye Giden Yol!

Tülay Hanım yeniliklere olan tutkusunu ve çocuklar için düşlediği akademik eğitimi bir araya getirebileceği Özel Taktik Teknik Etüt Merkezini açtı. Özel Taktik Teknik Etüt Merkezinde Kurucu Müdür görevini üstlendi ve çok sevdiği öğretmenlik mesleğinden kopmayıp bizzat İngilizce Öğretmeni olarak çalışmaya başladı.

Da Vinci’nin Doğuşu!

Tülay Hanım, 9 yıl boyunca yüzlerce başarılı çocuk yetiştiren ve alanında saygın bir yer edinen Özel Taktik Teknik markasıyla birlikte kendisini de geliştirmeye aralıksız devam etti. Çocuk Eğitimini çok yönlü şekilde ele almak, disiplinler arası bakış açısını sağlamak ve bir bütün olarak çözümler/yenilikler bulmak amacıyla Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler ve Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümlerini bitirdi.

Bugüne kadar sayısız seminere, çalıştaya ve eğitime katılmış, bunların yanı sıra çok sayıda sertifika programını da başarıyla sonlandırmıştır.

Da Vinci Çocuk Kampüsü

9 yıllık profesyonel yöneticilik tecrübesi, multidisipliner eğitim anlayışı ve çocuk eğitimine adanmış öğretmenlik hayatıyla Tülay Hanımın artık yeni bir hayali var;

Da Vinci Çocuk Kampüsü…