Çocuk Kampüsümüz

Bir sokak büyüklüğünde kullanım alanına sahip olan Da Vinci Çocuk Kampüsü, Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak projelendirilmiştir.

Güvenli ve Özel Tasarım Binalarımız

Birbirinden bağımsız binalardan oluşan özel yapımız sayesinde çocuklarımız rahatlıkla sınıflarına ulaşabilmekte ve olası acil durumlarda kolaylıkla tahliye edilebilmektedirler.
Binamızda güvenlik personelleri tarafından kontrol altında bulunan bir adet ana giriş ve bir adet araç giriş-çıkış kapısı mevcuttur. Kampüsün dışı, çevresi ve bahçesi; binalar içinde ise koridorlar güvenlik birimince kamera sistemi ile izlenmektedir.
Yangın algılama sistemi bulunan binada tüm iç kapılar, Yangın Yönetmeliği’ne uygun olarak koridor yönüne açılacak şekilde ve öğrencilere tehlike yaratmayacak şekilde niş içine alınmıştır.
Kampüsümüzde modern bir eğitim sistemi için tüm teknolojik altyapı düşünülerek uygulanmıştır.

Çocuklar için, Çocuklara Özel!

Kampüsümüzde her yaş grubu için özelleştirilmiş derslikler mevcuttur. Ayrıca dans/drama/müzik atölyesi, etkinlik bölümü ve alanları, Matematik Müzesi gibi özel mekânları ile revir gibi bakım odaları vardır.

Birbirinden Farklı Oyun Alanlarımız

Bina içinde çocukların oyun alanı olarak kullanacakları geniş bir ortam mevcut olup ayrıca yeşil bir alan, bir çocuk parkı ve bir tiyatro kısımları da bulunmaktadır.

Mis gibi Yemekler

Yemek hazırlık, pişirme ve servis bölümü ile bulaşık yıkama ve atık bölümleri için ise ayrı mekânlar oluşturulmuştur. Mutfakta hijyenik şartlar ön planda tutularak tüm malzemeler paslanmaz çelik ve porselen olarak seçilmiştir. Sağlık hizmetleri için ise, bir revirimiz mevcuttur.

Önce Nefes!

Öğrencilere ait bölümlerde sağlık ve hijyen şartları ön planda düşünülerek havalandırma sistemi yapılmıştır. PVC esaslı, anti bakteriyel, ekolojik ve geri dönüşümlü malzemeler kullanılmıştır. Tüm cephelerde su ve ısı yalıtımı yapılmıştır.

Yemyeşil bir Dünya

Çocukların rahatça oynayacağı çim bahçesi ve çocuklara özel alanlarıyla bahar/yaz mevsimi çocuklarımız için tam bir festival havasında geçmekte doğadan kopmadan eğitimlerine devam edebilmektedirler.