Misyon

Baştan sona çocuklara özel kocaman bir sokak!

Türkiye’de ilk kez çocuklara özel bir yaşam alanı oluşturan Da Vinci Çocuk Kampüsü; her türlü dış etkene kapalı, trafikten ve şehir hayatından uzak, son derece güvenli ve sadece çocukların bir arada olup eğlenebildiği yepyeni bir “çocuk sokağı” konseptiyle hizmet vermektedir.

Tüm hayat aynı yerde; çocuklarımızın ayağının dibinde!

Ankara’nın en kapsamlı ve en büyük kreşi Da Vinci Çocuk Kampüsündeki çocuklar özgürce ve güvenli şekilde kullanabilecekleri bir oyun parkına, dev gibi bir kolezyuma ve çok büyük yeşil alanlara sahiptirler. Üstelik çok sayıda eğitim atölyesi ve sadece onlar için kurulan birbirinden farklı özel Da Vinci Çocuk Müzeleri de aynı yerde, hemen yanı başlarında bulunur.

Tek bir bina değil; çocuklara ait dev bir kampüs!

2-14 yaş arası çocuklara yönelik olarak tasarlanmış, özel mimari ve akıllı bina teknolojisi ile inşa edilmiş Da Vinci Çocuk Kampüsünde çocuklarımız için her şey düşünülmüştür. Birçok eğlenceli atölyesi, çocukların gelişimine katkı sağlayacak aktiviteleri ve birbirinden farklı müzeleriyle Da Vinci Çocuk Kampüsü, çocuklarımıza daha önce görülmemiş özel bir dünya sunmaktadır.